Zpět do obchodu

Registrace

O nás

Kdo jsme?

Jsme především milovníci deskových her - milujeme jejich hraní i nakupování. V další řadě jsme také rodiče našich úžasných dětí. To jsme my Jarda, Erča a Ondra. Každý máme rád něco jiného, to se rozumí.

Jarda má rád hry, které mají přehledný plán, může plánovat několik tahů dopředu. Bonus je tématika - vojáci, válka nebo Marvel. Rád vymýšlí a tiskne upgrady do her - od figurek, přes misky až po inserty. On je tady šéf. 

Erča je vlastně Enn. V mládí jí tak říkali, né že by teď byla stará ????. Má ráda jakékoliv hry, nejvíce ji baví ty svižné (to hlavně po narození malé M). Oblíbenými se mezi ní a hráči v klubu stali Krabčáci. Při každém hraní se svrhne bitka o ty správné krabice ????. A taky ji baví hry, při kterých může škodit (nejen) Jardovi.

Ondra  je vášnivým hráčem a sběratelem deskových her. Dokáže u nich trávit hodiny a hodiny. Nejvíce má rád hry s minimálním podílem náhody. Hraje rád velké hry jako Scythe, Nemesis, Anachrony, Blood Rage a další podobné tituly. Můžete ho ale najít i u Safari Baru nebo Krabčáků. Pravidla každé hry, kterou si zahraje si uloží do paměti a zapamatuje. Proto je to náš největší Géjm Mástr.

Jak to u nás funguje?

Vždy vás rádi přivítáme u nás v klubu, můžete si zajít jen tak na pokec, na rychlou partičku nebo i na dlouhou, to už je jen na vás. Klub nemá pravidelné otevírací hodiny. Můžete nás navštívit v dny, kdy máme vyhlášeny akce/deskohraní. Nebo v ostatní dny po předchozí domluvě, abychom věděli, že přijdete a neodešli ???? Vstupné bývá 50,-/ akce, hraní - můžete libovolně odcházet a přicházet. Pokud se vám líbí prostory klubu, můžete si je také pronajmout na oslavy, workshopy, kurzy nebo na příměstský tábor.

Domlouvat se můžete na tel. 730 552 596.

Máme i Facebook  

A taky email: deskoherniklubenn@gmail.com

 

Zpět do obchodu