Zpět do obchodu

Registrace

Jak to u nás funguje?

Jak to u nás funguje?

Klub máme pravidelně otevřen každé úterý v čas od 17 do 22 hodin. V jiné dny máme otevřeno po předchozí domluvě nebo v předem vydaných termínech, které najdete na našich stránkách či sociálních sítích. Vstupné je 50,-/osoba. Na větších akcích jako je Game Night je vstupné 100,-/osoba. Během hraní můžete libovolně přicházet a odcházet, budeme si vás pamatovat.

V průběhu roku pořádáme různé kurzy včetně kurzu malování miniatur. Termíny jsou vždy předem vyhlášeny na webu. 

Pokud se vám líbí prostory klubu, můžete si je také pronajmout na oslavy, workshopy, kurzy nebo na příměstský tábor.

Domlouvat se můžete na tel. 730 552 596 (Erika Suchánková).

Máme i Facebook  

A taky email: deskoherniklubenn@gmail.com

 

Kdo jsme?

Jsme především milovníci deskových her - milujeme jejich hraní i nakupování. V další řadě jsme také rodiče našich úžasných dětí. To jsme my Jarda, Erča a Ondra. Každý máme rád něco jiného, to se rozumí.

Jarda má rád hry, které mají přehledný plán, může plánovat několik tahů dopředu. Bonus je tématika - vojáci, válka nebo Marvel. Rád vymýšlí a tiskne upgrady do her - od figurek, přes misky až po inserty. On je tady šéf. 

Erča je vlastně Enn. V mládí jí tak říkali, né že by teď byla stará ????. Má ráda jakékoliv hry, nejvíce ji baví ty svižné (to hlavně po narození malé M). Oblíbenými se mezi ní a hráči v klubu stali Krabčáci. Při každém hraní se svrhne bitka o ty správné krabice ????. A taky ji baví hry, při kterých může škodit (nejen) Jardovi.

Ondra  je vášnivým hráčem a sběratelem deskových her. Dokáže u nich trávit hodiny a hodiny. Nejvíce má rád hry s minimálním podílem náhody. Hraje rád velké hry jako Scythe, Nemesis, Anachrony, Blood Rage a další podobné tituly. Můžete ho ale najít i u Safari Baru nebo Krabčáků. Pravidla každé hry, kterou si zahraje si uloží do paměti a zapamatuje. Proto je to náš největší Géjm Mástr.

 

Zpět do obchodu