Zpět do obchodu

Registrace

ENNkohraní červen - červenec

Přijďte si zahrát deskovky, poznat nové přátele nebo i jen tak pokecat. V klubu máme nachystáno přes 300 her, které si můžete zahrát. Pravidla vás rádi naučíme a hrami provedeme. 

Přijít můžete i s nejmenšími dětmi - na místě máme přebalovací pult a najde se i pár hraček. Hry máme pro děti cca od 2 - 3 let. 

Vítaní jsou i čtyřnozí miláčci - pro ně máme nachystanou misku s vodou.


Na baru si můžete také dát nějaké to pivo (alko či nealko), Kofolu, džusík a máme i něco na zub. Na plánované akce s větší účastí je k dispozici čepované pivečko Lišák a přes léto i jeho mňámózní limča. Z Ekošpajzky jsou dostupné donuty, sušenky a předem na objednávku výborné bagetky (a z těch se opravdu najíte). 


Na Ennkohraní je vstupné 50 Kč. Na noční Game Night je vstupné 100 Kč. Můžete libovolně přicházet i odcházet, my si vás budeme pamatovat ;). 

 

Na červenec jsem pro vás objednala od ALBI Česká republika na vyzkoušení hned několik her. Ve středu 5.7. budou k zahrání rodinné hry a to kooperativní hra Ovčí orchestr a ukradená nota (na tu se těším úplně nejvíc), pak Pivo a chléb (dvojkovka) a Králíkovství taková krásná rodinná strategie.
Na další hry se můžete těšit ve čtvrtek 20.7. od 16 hodin a to na Velká čínská zeď - pro náročné hráče, Vaalbara a také si budete moci vyzkoušet cestovní verzi s názvem Parky na cestách.

Tak si přijď zahrát do Ennu! 


Těšíme se na vás Team Enn.

Zpět do obchodu