Zpět do obchodu

Registrace

Zájmový kroužek Pán prstenů: Putování po Středozemi

Pán prstenů: Putování po Středozemi

Vydej se vstříc nástrahám ve Středozemi! Vyber si hrdinu, zvol jeho roli ve Společenstvu a zažij nebezpečná dobrodružství v obrovském fantasy světě J.R.R. Tolkiena Pána prstenů. Bojuj proti mocným nepřátelům, získej znalosti, zkušenosti a vylepši si vybavení. 

 

Přihlášky: Prosíme kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo emailem deskoherniklubenn@gmail.com. My vám na email pošleme přihlášku.

 

Pán prstenů: Putování po Středozemi je kooperativní hra pro 1 až 5 hráčů. Při každém setkání odehraješ se svými spoluhráči jedno dobrodružství z kampaně. Během dobrodružství se snažíte splnit úkoly dříve než vás přemůže rozpínající se zlo po  Středozemi.  

 

Při hře se hráči naučí rozpoznávat důležité informace, dělat správná rozhodnutí, postavit jednotlivé kroky tak, aby měly smysl a hráčům přinesly co největší prospěch. Hráč musí při hře kombinovat jednotlivé dovednosti a schopnosti, komunikovat se spoluhráči a vymyslet, co nejlepší kombinaci pro další postup. 

 

Hra je vhodná pro děti od 14 let (píší na krabici), my máme zkušenosti, že hru zvládne i 10 letý zkušený hráč. Důležité je, aby dítě udrželo pozornost cca 90 minut (po dobu trvání jednoho dobrodružství). Jestli si nejste jistí, klidně se za námi stavte a můžeme to spolu probrat.

 Kapacita kroužky je omezena na 10 účastníků. 

Setkání hrdinů budou probíhat každé úterý od 17:30 do 19:00 hodin

 

První setkání se uskuteční 4.10.2022.

 

Celkem se za 1. pololetí školního roku 2022/23 uskuteční 17 setkání. Za 2. pololetí školního roku 2022/23 uskuteční celkem 17 setkání.

Cena za pololetí 1 500,-. Není potřeba vlastnit hru nebo jiné pomůcky. Vše je zahrnuto v ceně za kroužek. 

 

V ceně: lektor, pojištění, zapůjčení hry

 

Místo konání: Deskoherní klub Enn, Nádražní 20, Vyškov

 

Přihlášky: Prosíme kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo emailem deskoherniklubenn@gmail.com. My vám na email pošleme přihlášku.  

Zpět do obchodu